درباره ما


گروه اینترنتی "موبایل21" از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه گوشیهای موبایل آغاز نمود و پس از گذشت چند ماه ؛ نخستین اقدامات خود را در این زمینه انجام داد .

در سال 1389 فعالیت گروه , به طور عمده در زمینه ارائه و فروش گوشیهای موبایل جنبه رسمی تری به خود گرفته و تاکنون این فعالیت ادامه دارد و امیدواریم که بتوانیم محصولات خوب و مفیدی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم. همچنین اخیرا بخش فروش لوازم جانبی نیز به فروشگاه اضافه شده است.

تلاش ما بر این است که حتی الامکان گوشیهای بهتر و لوازم جانبی با کیفیت تری را به شما تقدیم نماییم و امیدواریم که بتوانیم در این زمینه رضایت مشتری را برآورده سازیم .

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

چنانچه کالای خریداری شده نیاز به تعویض داشته باشد 10 روز کاری زمان میبرد تا مراحل تعویض و ارسال مجدد انجام شود . بنابراین لطفا در اینگونه مواقع صبور باشد و اجازه دهید تا روال طبیعی کار انجام شود . با تشکر

تمامی گوشیهای موبایل و تبلت که در این فروشگاه مشاهده می فرمایید دارای یک هفته مهلت تست می باشند . در نتیجه شما می توانید پس از دریافت کالا با خیالی آسوده کالای خریداری شده را استفاده نموده و چنانچه طی هفت روز نخست ؛ عیب سخت افزاری در کالا مشاهده نمودید به فروشگاه اطلاع داده و نسبت به تعویض آن اقدام فرمایید.

در رابطه با مواردی که شامل مهلت تست و تعویض کالا می گردند باید عرض شود که فقط موارد سخت افزاری اساسی گوشی و تبلت شامل این مورد می گردند . این موارد عبارتند از :

1-شکستگی صفحه نمایش در زمان دریافت کالا (چنانچه چنین موردی برای شما پیش آمد اصلا نگران نباشید زیرا گوشیهای ارسالی ما بیمه هستند بنابراین لازم است که در این مورد حتما حتما در همان لحظه دریافت سفارش یا نهایتا تا نیم ساعت پس از دریافت کالای خود از مامور پست این موضوع را به فروشگاه اطلاع دهید در غیر اینصورت تعهدی بر عهده فروشگاه نمی باشد.

2-عدم آنتن دهی کامل گوشی : چنانچه گوشی و یا تبلت دریافتی شما دچار عدم آنتن دهی کامل باشد شامل مهلت تست بوده و کالای شما تعویض می گردد ذکر این نکته حایز اهمیت است که حتما باید در همان روز نخست با نهایتا روز دوم نسبت به سیمکارت گذاری روی گوشی اقدام نموده و در صورت عدم انتن دهی کامل ، به فروشگاه اطلاع دهید تا برای شما تعویض انجام دهد. توجه داشته باشید که گوشیهای جدید که همگی سیمکارت آنها از بغل و یا از بالا وارد گوشی می شود (نظیر آیفون و سامسونگ) غالبا مشتری بر اثر عدم آشنایی در رابطه با سیمکارت گذاری موجب خرابی دستگاه و عدم آنتن دهی کامل گوشی می شود که در اینصورت تعهدی بر عهده فروشگاه نمی باشد و تنها در صورت امکان می توانیم با هزینه مشتری اقدام به تعمیر آن نماییم.

3- خرابی کامل بلوتوث : خرابی کامل بلوتوث که موجب عدم دریافت و یا ارسال فایل شود شامل مهلت 7 روزه کالا بوده و توسط فروشگاه تعویض می گردد.

4-خرابی کامل وابفای : این مورد نیز شامل مهلت تست 7 روزه فروشگاه می باشد و چنانچه وایفای گوشی و یا تبلت خریداری شده به طور کامل خراب باشد توسط فروشگاه تعویض می گردد.

در انتها لازم است یادآوری نماییم که تمامی گوشیها و تبلتهایی که توسط فروشگاه گوشی طرح برای مشتریان عزیز ارسال می گردند ، همگی قبل از ارسال توسط تیم فنی ما تست گردیده و همواره گوشی سالم برای شما ارسال می گردد اما باز هم جهت احترام به حقوق خریدار ، چنانچه هر کدام از موارد فوق را مشاهده نمودید می توانید نسبت به تعویض کالا اقدام فرمایید.

توجه : موارد نرم افزاری و باطری و لوازم همراه گوشی (از قبیل شارژر ، هندزری ، کابل و یا کارتن گوشی و امثال آن) شامل مهلت تست و یا تعویض نمی باشند.

با تشکر

مدیریت فروشگاه

شماره تماس :09128858085