تا اطلاع ثانوی خرید فقط به صورت پرداخت انلاین انجام میشود لطفا تقاضای خرید پستی نفرمایید
پس از واریز با شماره های بالا تماس گرفته و با دادن مشخصات پستی دقیق گوشی مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید

قیمت پایین را ملاک درجه یک بودن گوشی قرار ندهید.تمام محصولات سایت درجه یک هستند.
بزرگترین تضمین واریز نقدی:پرداخت توسط درگاه اینترتی بانک ملت سایت
ارسال با پیک موتوری ویژه خریداران تهران و حومه

در ادامه این صفحه به سوالات متداول بازدید کنندگان پاسخ داده شده است.

**اگه من پول رو واریز کردم بعدش خبری از گوشی نشد چه خاکی میتونم به سرم بریزم ؟آخه اعتماد ندارم

پاسخ

با سلام
دوست عزیز تمام پرداخت های سایت با همکاری سایت payline انجام می شود Payline یکی از پروژه های موفق اجرا شده شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب بوده که با هدف جلوگیری از سرقت اطلاعات محرمانه حساب بانکی افراد و آسان کردن خریدهای اینترنتی و فراهم نمودن محیطی امن برای نقل و انتقال وجوه مالی در اینترنت، بعد از ۱۱ ماه برنامه نویسی و تست های مختلف امنیتی در اسفندماه ۱۳۹۰ به صورت نهایی راه اندازی شد.
شما با استفاده از Payline می توانید از سایت های اینترنتی خرید و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید با این اطمینان که Payline پشتیبان و تضمین کننده خرید شماست ، این امکان وجود دارد که شما از سایتی خرید نمایید و جهت دریافت کالا یا خدمات دچار مشکل شوید و یا نتوانید به سایتی اعتماد کنید ، اما هنگامی که Payline تایید و تضمین کننده خرید شما باشد هنگامی که تا ۳ روز کالا یا خدمات خود را دریافت نکنید با مراجعه به Payline و ثبت خرید و مشکل خود هزینه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد ، یکی از دلایلی که کاربران از خرید اینترنتی صرف نظر می کنند عدم اعتماد به وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد که بعضا با بروز برخی مشکلات توسط فروشگاه های نا امن و بدون خدمات بوده که در ذهن کاربران پدیدار شده که در این بین باعث شده تا کاربران به خرید های تحویل در محل که خود دارای یک پروسه طولانی مدت می باشد تن دهند که اکثرا نیز در ارسال سفارش مشکل دارند روی آورند .
(شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب در شهریور ماه ۱۳۸۵ به شماره ثبت ۵۶۵۸ در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان لرستان تاسیس و در زمینه توسعه فناوری های تحت وب مشغول به فعالیت گردید)

همچنین فروشگاه ها و پذیرندگان اینترنتی Paylineپس از بررسی ، اعتبار سنجی و اهراز هویت صاحب و مدیریت آن فعال می گردد و به صورت روزانه و هفتگی مورد بررسی قرار می گیرند ، همچنین در صورتی که پذیرنده ای با مشتری دچار مشکل شود یک امتیاز منفی برای پذیرنده در نظر گرفته می شود که در صورتی که پذیرنده ۳ امتیاز منفی کسب نماید از لیست پذیرندگان Payline خارج خواهد شد.

۱. گوشی های طرح اصلی یکبار مصرف هستن و غیر قابل تعمیر.
یــہ باور غلطـہ. حتی هر گوشی سالمی بــہ تعمیر احتیاج پیدا میکنــہ این گوشی های طرح اصلی تعمیر کار خاص خودشون رو میخواد کــہ دوستـان مـن اینجا انجام میدن اگــہ مشکلی بود کــہ احتمالش کم هست گوشی رو میفرستین یا تعمیر میشــہ یا یــہ گوشی نو فرستاده میـشــہگوشـــی خود بنده از ۶ ماه پیش تا الان فقط یکبار به تعمیر احتیاج پیدا کرده کــہ نــہ بــہ دست تعمیرکار خودم بلکــہ برای صـحت این حرفا دادم بیرون و تاکید کردم کــہ گوشی طرحه اونم تعمیرش کرد…پس این شایعــہ رد شد…
۲. رم گوشی هاے طرح همـہ ۲۵۶ بـہ پایین هست و تنها در موارد محدودے ۵۱۲ کـہ میان میگن رم این گوشی ۲ هست…
دوست عزیزی کـہ اینطور میگی،آقای مهندس باسواد،قبول…یـہ چیزے باب شده در سایت همکارا کـہ میزنن رتبـہ ے انتیتو(برا کـسانــی کـہ نمیدونن:یـہ نرم افزار بنچمارک گیرے هست)میزنن انتیتو بدون هک،یعنی شما ها میگین این نرم افزار توسط چین هک شـده و یــہ رتبــہ ے عالی رو نشون میده کــہ همکارا هم میزنن بدون هک،باشــہ قبول اما سی پی یو زد رو چی میگی؟اینم دروغــہ؟این نرم افزار کــہ هم برای کامپیوتر هست و هم برای گوشی دروغ میگــہ؟اینم هک شده س؟سی پی یو زد دقـیقتر از انتیتو هم هستش ما اطلاعات گوشی رو از روی این دوتا میگیم و بــہ اطلاعات کارخونــہ بســـــنده نمیکنیم . بنابراین رم و سی پی یو و …کــہ نوشته میشــہ همــہ صحیح هست،پس این شایعــہ هم توسط موبایل ۲۱رد شد.
۳.گوشی طرح اصل با هر سیستم عاملی هست تا صد سال دیگه همونــہ و نمیشــہ ارتقا داد.
کی میگــہ؟اولا کــہ کسانی ک وای فای پر سرعت داشته باشن میتونن با رفتن بــہ قسمــــت تنظیمات و زدن آپدیت ورژن ســـــیستم عامل نسخــہ ے اندرویدشونو ارتقا بدن دوما” کسی کــہ این امکان رو نداره میتونــہ از طریق رامهاے کاستوم اقدام بــہ آپدیت کنــہ سوما اصــــــلا برفرض حرف این دوستان قبول.نمیشــہ ارتقا داد،ولی وقتی اندروید خودش ۴.۲ باشه دیگــہ چــہ نیازے بــہ ارتقا هست؟الان جدیدترینشون ۴.۳ هست،مگــہ چقدر تفاوت دارن اینا با هم؟مهم اینــہ کــہ پایین تر از ۴ نباشــہ ورژن اندروید.پس این باور غلط هم توسط موبایــــل ۲۱رد شد.

۴.چطور ممکنــہ این همـہ امکانات در این گوشی های طرح اصلی بیاد و اینقدر قیمتشون کم باشه؟
یــہ چیز میگم قبول کنین.ماها همــہ عادت کردیم بــہ اینکــہ جنس گرون بخریم،اگــہ ارزون باشــہ میگیم حتما” یــہ دلیلی داره کـہ داره ارزون میده.ما هم تو این فروشگاه گیر کردیم،ارزون بدیم یــہ گوشی رو میرن مقایسه میکنن میگن اون فروشگاه گرونتر میده پس اون بهــتره از اون میخرن،گرون بدیم میرن یــہ فروشگاه دیگـہ و میگن اون ارزونتر میده پس این گرونفروشــہ ! ما هم گیر کردیم ها!

۵.یکی تو یــہ فرومی نوشتــہ بود بچه ها من با ۱۵۰ تومن آیفون ۴ خریدم،زیرش یکی توضیح داده بود:ای بابا این گوشیا بیخودن میگن اندروید داره برو امتحان کن ببین داره یا نــہ…
کسی کــہ اینو پرسده من بــہ عقلش شک کردم،مثل این میمونــہ کــہ برے ژیان بخری بعد ازش انتظار بوگاتی داشتــہ باشی!بلــہ خب کــــسی کــہ ۱۵۰ تومن خرج میکنــہ باید همون اندازه امکانات داشتــہ باشــہ گوشیش،فقط تماس گرفتن بــہ کار میاد در این گوشی ها و اینکــہ مردم از دور میگن بــہ بــہ طرف آیفون دستشــہ!اما اگــہ میخواے آیفون فول کپی داشتــہ باشی باید خرجــــــش کنی،نمونــہ ش هم در اینجا هســت نمونــہ ی درجــہ چندمش هم در سایت هاے دیگــہ میتونین برید بخرین…
۶.من یــہ گوشی آیفون گرفتم از یــہ جاے معتبر خیلی عالیــہ و دلیل خوب بودنش هم این هست کــہ ساخت ژاپنــہ نــہ چین،مدلهاے چینیــــش فکر نکنم خوب باشن…
ژاپن؟آیفون؟دوست عزیز اینم مث کت و شلواره،برچسب یـہ کشور دیگــہ رو میزنن کــہ نگن کار چینــہ،وگرنــہ الان چین برچســب ایران هم داره،اینی کــہ شما دیدے زیر باترے گوشی زده ساخت ژاپن اینا رو خودشون میزنـن و حتی بــہ محـــــصولات دیگــہ هم برچسبــــشو میزنن،این کــہ دلیل نشد،الان گوشی من کــہ اس۴ هستش زده فنلاند،حتی بردم قیمت بزارم روش طرف گفـت ۱و نیم یعنی اونی هم کــہ باهاش کار کرد نفهمید،هیچ گوشی اے نیست کــہ از کارخونــہ ے چین بیرون نیومده باشــہ حتی گوشی هاے اصلی هم اکثرا” مونتاژ چـین هستن برای نمونــہ اس۴اصلی در چین مونتاژ میشــہو فقط این مدل کــہ ساخت چین هـست وارد ایران میشــہ…چیزی به اسم گوشی های طرح اصلی کره ای وجود نداره…یکم سطح اطلاعاتـــــتونو ببرید بالا خواهشا”

۷.مگــہ ممکنــہ دوربین این گوشی های طرح اصلی ۱۳ مگاپیکسل باشــہ؟
اولا کــہ ۱۳ مگاپیکسل چیزیــہ کــہ کارخونــہ داده بــہ ماهایی کــہ فروشنده ایم بعدشم خودم نوشتم ۸ واقعی،در ضمن شما برو دوتا پیرهن مدیوم از دوتا فروشگاه مختلف بخر،مطمئن باش با اینکــہ هردوشون مدیومن یکیشون یا لارژ میشــہ بـہ تنت یا ایکس لارژ،هر شرکتی یــہ اندازه ای داره برا خودش اون زمان کــہ سونی اریکسون سی ۹۰۵ رو زد دوربــینش ۸ بود یــہ  دوربین دیجیـــتال ۱۲ مگاپیکسلی آوردم و با هردوشون عکس گرفتم،باورم نشد عکس گوشی بهتر از دوربین دیجیتال بود،بنابراین هر شرکتی یــہ معیار خاص داره برا اندازه گیری،اگرم قرار بود ۱۳ واقعی بزنــہ کــہ قیمتش نمیشد این!
۸.گوشی های طرح اصلی خوبن اما اونایی که میزنن ساخت کره!
بابا من چقدر بگم گوشی طرح اصلی کره ای وجود نداره!فقط برچسب کره رو میزنن پشت گوشی !گول نخورین.منم میتونستم بزنم گوشی طرح اصل کره ای اما نزدم چون دروغ در معامله سود رو حروم میکنه…فروشگاه موبایل بنده یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی موبایل هست چون صداقت داشتم

 

* چرا گوشی ها انقدر ارزان است؟ منظور از گوشی طرح اصل چیست؟

این نوع گوشی ها شباهت بسیار زیادی از نظر نرم افزاری و سخت افزاری به گوشی های اصل برندهای معروف دارند. در واقع این گوشی ها ساخت خود شرکت مربوط به آن برند نیستند و اکثراً تولید کشور چین و کره می باشند. اصلی ترین مزیت خرید این گوشی ها, قیمت بسیار پایین آنهاست. شما می توانید یک گوشی را ۸۰ درصد ارزانتر از گوشی اصل صاحب شوید. شباهت این گوشی ها به گوشی های اصل به صورتی است که اگر آن را به دوست و همکارتان نشان دهید متوجه غیر اصل بودن آن نمی شود!!

از نظر کیفیت و زمان کارکرد نیز این گوشی ها حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد کیفیت گوشی اصل را دارا می باشند. ضمنا این گوشی ها کاملاً نو و سالم هستند و ارزان بودن گوشی نباید این تصور را ایجاد کند که دست دوم یا خراب هستند.

——————————————————————————–

* آیا این امکان هست که ابتدا محصول را ببینم و بعد خرید کنم؟

خیر این امکان به دلایلی وجود ندارد از قبیل اینکه در صورتی که ما گوشی را برای شما ارسال کنیم و نپسندید می بایست هزینه پست را متقبل شویم بدون اینکه خرید و فروشی انجام شده باشد.توجه داشته باشید که برای تمام محصولات عکس خود محصول گرفته شده و در سایت قرار داده شده و برای بسیاری هم فیلم قرار داده شده است که هیچ فروشگاهی به جز مااین کار را نکرده است

——————————————————————————–

* آیا محصولات دارای گارانتی هستند؟ اگر گوشی خرابی داشت چه کار کنم؟

محصولات فاقد گارانتی می باشند تمای محصولات قبل از ارسال به طور کامل تست می شوند.

ولی برای آنها ۲ روز مهلت تست در نظر گرفته ایم؛ به این ترتیب که اگر بعد از تحویل گرفتن از مامور محترم پست, متوجه اشکال یا خرابی در گوشی شدید تا ۲ روز فرصت دارید به ما گزارش دهید و ما آن را برای شما تعویض خواهیم کرد.

——————————————————————————–

* چرا امکانات گوشی ها با امکانات گوشی اصل تفاوت دارد؟ چرا از یک گوشی چند قیمت مختلف دارید؟

همان طور که عرض شد این گوشی ها ساخت شرکت های دیگری هستند و بنابراین نباید انتظار داشته باشید تمام امکانات گوشی های اصل را داشته باشند. ضمن اینکه در مقابل در بعضی موارد امکاناتی دارند که گوشی های اصل هم ندارند مانند چند سیم کارته بودن و…

اما اینکه چرا از یک گوشی مثلا آیفون ۴ چند قیمت وجود دارد به خاطر امکانات متفاوت آنهاست. بنابراین مطمئناً آیفون ۴ که با قیمت ۴۵۰ هزار تومان به فروش می رسد امکانات بیشتری نسبت به آیفون ۴ با قیمت ۱۵۰ و ۲۰۰ هزار تومان دارد.

——————————————————————————–

* آیا گوشی ها امکانات بیشتری نسبت به آن چیزی که در سایت وارد شده, دارند؟

در موارد جزئی بله. امکانات ریزتر ممکن است در توضیحات محصول نیامده باشد ولی امکانات اصلی همان است که در سایت مشاهده می کنید.

——————————————————————————–

* آیا تبلت ها هم غیر اصل هستند؟

خیر, طرح اصل بودن فقط در مورد گوشی ها صدق می کند. تبلت ها کاملاً اصل هستند.

——————————————————————————–

* چرا نمی توانم سایت را به درستی ببینم؟

احتمالا شما از یک مرورگر قدیمی و یا ناکارآمد استفاده می کنید. کار کردن با اینترنت اکسپلورر را برای همیشه فراموش کنید و مرورگر فایرفاکس را همین حالا از فایرفاکس دانلود کنید و از این به بعد تمام سایت ها را به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید.

——————————————————————————–

* چه طور می توانم سفارش خرید بدهم؟
در سایت موبایل ۲۱  دو نوع ثبت سفارش وجود دارد:

در روش اول شما با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین موجود در سایت  هزینه گوشی مورد پسندتان را واریز کرده  و شماره تراکنش خود را یاددش می کندو با شماره های  تماس موجود در سایت تماس گرفته و بعد از دادن مشخصات واریزی وادرس تان پس از تایید واریز گوشی برای شما ارسال می شود

در روش دوم شما توسط خودپرداز و یا اینترنت بانک مبلغ رو با کسر ۱۰ درصد به حساب ما واریز کرده اید و سپس تماس گرفته وبا دادن اطلاعاتی نظیر فیش بانکی یا شماره پیگیری رسید انتقال وجه اینترنتی و دادن اطلاعات کامل پستی گوشی رو ظرف مدت ۲ روز تحویل گرفته و به اطلاع ما مابرسانید (خرید نقدی) و یا اینکه در شهرهای تهران و کرج زندگی می کنید و تمایل دارید ما سفارش شما را توسط پیک موتوری ارسال کنیم (ارسال پیکی).

——————————————————————————–

* چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟
برای پیگیری سفارشات خود با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید .
۰۹۱۲۸۸۵۸۰۸۵ ——– ۰۹۱۹۸۸۵۸۰۸۵ ——–۰۹۳۵۸۸۵۸۰۸۵

——————————————————————————–

* سفارش چه زمانی به دست من می رسد؟
اگر به صورت نقدی یا پرداخت آنلاین از ما خرید کنید سفارش زودتر(۲یا۳روزه) به دست شما می رسد. ولی در سفارشات خرید پستی طبق تجربه ما, سفارشات با پست پیشتاز از ۳ تا ۸ روز و با پست سفارشی بیشتر از این مقدار طول می کشد تا به دست شما برسد.

——————————————————————————–

* آیا هزینه پست بر عهده خریدار است؟
در خرید پستی بله, طبق روال سیستم های پستی کشور و فروشگاه های اینترنتی, خریدار می بایست علاوه بر هزینه محصول, هزینه پستی را نیز بپردازد. اما اگر به صورت نقدی یا پرداخت آنلاین از ما خرید کنید هزینه پست را از شما دریافت نمی کنیم و گوشی را به صورت رایگان برایتان ارسال خواهیم کرد.

——————————————————————————–

* اگر از خریدم منصرف شدم چه کار باید بکنم؟
فقط تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش فرصت دارید از خرید خود انصراف بدهید. در صورتی که بعد از این مدت سفارش ارسال شد ملزم به پرداخت خسارت هستید.برای انصراف سفارشات ثبت شده با روش های دیگر با ما تماس بگیرید.

۱۶ دیدگاه برای “ آنچه باید بدانید

 1. امیر می‌گه:

  سلام من دیروز یه گوشی طرح سامسونگ گلکسی S6 از سایت شما خریدم که البته هنوز بدستم نرسیده اما میخواستم بپرسم کیفیت و کاراییش خوبه و شما تضمینش میکنین؟ چون همش نگرانم کیفیتش خوب نباشه و خراب شه. یعنی آیا در صورت نگهداری خوب و کار کردن معمولی ۲-۳ سال بدون اشکال کار میکنه؟

 2. محمد علی می‌گه:

  الکی از این سایت اشکال نگیری این سایت بهترینه

 3. رضا می‌گه:

  یک سوال(در شرکت شما) آیفون۵s بهتره یا آیفون ۶کلون؟

 4. امیر می‌گه:

  ایا میشه رو اس ۴ باتری اصلی انداخت؟

 5. مرتضی می‌گه:

  سلام من عاشق این نوت ۳ ششرکت شما شدم فیلمشم دیدم باز باورم نشد خیلی عالیه میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره برا رشت هم خرید پستی بزارید تا بتونم خرید کنم اخه بابای شکاکی دارم خریده اینترنتی رو قبول نمیکنه خواهش میکنم این امکانو برام فراهم کنید خیلی ممنون

 6. مهدی دهقان می‌گه:

  سلام میخاستم بدونم که خرید گوشی در تهران پستی دارید که درب منزل پول رو تحویل بگیرید.
  در ضمن گوشی که فیلمش رو نشون میدیدخود گوشی هم اینطوری کار میکنه یا برنامه بنچمارک یه نوع هکه که این مشخصات روشه
  باتشکر

 7. sunpc می‌گه:

  سلام
  ایاقیمت همکاری فرقی با قیمت مندرج در سایت دارد
  من در حال حاضر با___________-کار میکنم
  کالای شما چرا اینقدر اختلاف قیمت دارد
  از کجا اطمینان کنیم و از شما خرید کنیم چون سایت شما دارای ای نماد نیست

  • مدیریت می‌گه:

   با سلام
   گوشی های سایتی که گفتید درجه دو چینی هستند نه درجه یک
   برای خرید عمده و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
   در مورد ای نماد کارهایش انجام شدهچون نزدیک عیده میره برای بعد از عید بزودی نماد اعتماد الکترونیک هم قرار میگیرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>